Tarihçe....


MP Mühendislik kaliteli, ekonomik, güvenli ve yaşadığımız çevreye duyarlı yapılar inşa ederek sektörde lider bir firma olmak için faaliyetlerine başlamıştır. Hedefine kısa sürede ulaşabilmek için; inşaat sektörüne çeyrek asırdan fazla süredir hizmet vermiş profesyonel bir kadroyu bünyesine dahil etmiştir.

Yapı sistemlerinde alternatif olma, farklılık yaratma bilinci ve sektöre yeni boyutlar kazandırma hedefi ile, mühendislik ilkeleri ve formasyonundan ödün vermeden faaliyetlerini yürütmektedir. Kurulduğu günden bugüne, tüm çalışmalarında güvenli, kaliteli ve ekonomik yapılar üretmeyi tercih etmiş ve yaşadığımız çevreyi korumaya özen göstermiştir.

Tasarımdan projelendirmeye, projelendirmeden imalata, imalattan montaja bütün aşamalara hakim olan MP Mühendislik, bu alanda yönetici kadrosunu ve teknik ekibini en iyi şekilde yetiştirmiştir. Profesyonel kadrosu tasarımda, projelendirmede ve proje yönetiminde en gelişmiş yazılımları ileri düzeyde kullanma becerisine sahiptir.

MP Mühendislik profesyonel kadrosu Türkiye'nin sayılı ve prestijli firmaları ile çalışmış; bu firmalarda "müşteri memnuniyeti" oluşturmuştur. Gerek proje ve tasarım kalitesi, gerek imalat ve montaj kalitesi, gerekse ekonomik çözümleri ve dürüst yaklaşımı ile sektörde aranan bir firma olmuştur.

Yaptığı ve yapacağı tüm işlerde sektöründe ki "A" sınıfı firmaları örnek almaya özen göstermiş ve çalışmalarında iş güvenliği ve işçi sağlığına daima önem vermiştir.