Proje Tasarım

Her şey hayal ile başlar... Siz hayal edeceksiniz, biz hayalinizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Tasarımını, projelendirmesini ve modellemesini yapacağız. Hayallerimizde sınır olmadığını bizimle tanıştığınızda göreceksiniz. Hayal kurmak için harekete geçmek, harekete geçmek için hayal kurmak gerekir...

Proje Yönetimi

Projelerinizi fikir aşamasından devralıp; tasarımını, planlamasını, yapım aşamalarını, işletmesini yönetiyor, anahtar teslimine kadar projenin profesyonelce kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Zaman, kalite ve bütçe çemberinde sıfır hata payıyla çalışıyoruz. Her aşamada size kapsamlı raporlar sunuyoruz.

Müşavirlik / Danışmanlık & Organizasyon

Uzman kadromuz çeyrek asırdan fazla birikimi ile sizlere her türlü inşaat projelerinizde uzman danışmanlık sunmaktadır. Firmamız projenizin her aşamasında projenize katkı sağlıyacak görüş ve önerilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. Özellikle tasarım sürecinde başlayacak müşavirliklerde sizlere projenizin yapım aşamasında büyük katkılar sunacağımızdan, projenizi maksimum kalitede minimum maliyetlerle tasarlayarak, sizleri ciddi mali kayıplardan uzak tutacağımıza emin olabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Yapılar

Çelik bir yapı malzemesi olarak dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Biz çeliği geleceği inşaa etmek için kullanıyoruz. Çelik bizlere geçmişte yapmayı hayal bile edemeyeceğimiz bir çok yapının bugün mümkün olabildiğini göstermiştir. Bugün çelik ile hayallerimizin ötesinde hayaller kurabiliyor, geleceğin binalarını tasarlıyor ve onları gerçekleştirebiliyoruz.

Çelik yapılar alanında uzman, profesyonel kadromuzla yapılarınızı çelik olarak tasarlayabilir; uygulayabilir; projelerinizi yönetebilir veya bu alanda size her türlü müşavirliği sunabiliriz.

Betonarme Yapılar

İnşaat sektörü ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde yarattığı iş olanakları ve ekonomisi ile "lokomotif sektör" olarak uzun yıllardır ekonomiye yöne vermektedir. Ülkemizde yapılan yapıların çoğunluğu betonarme olarak yapılmaktadır. Projenizi betonarme olarak yapmaya karar verdiğinizde betonarme projelerde onyılların vermiş olduğu deneyimle, yüzlerce projeye imza atmış profesyonel kadromuzla, statik ve mimari projelerinizi yapmaya, fenni sorumluluğunu ve proje yönetimini yürütmeye hazırız..